درباره ما

گروه تولیدی سارا

گروه تولیدی سارا درسال ۱۳۸۸  با استفاده از پیشرفته ترین امکانات روز جهت اعتماد و اطمینان مشتری گام های موثری را برداشته وپس از تکمیل پروژه ساخت فعالیت خود را در زمینه تولید پوشال ویژه کولر آبی و مصارف صنعتی آغاز نمود وهم اکنون یکی از فعالترین و مجهز ترین کارخانه تولید این محصول در کشور میباشد.

در همین راستا با تلاش پرسنل زحمتکش ومشتری مدار فعالیتهای زیادی در خدمات رسانی انجام شده وتوانسته ایم ضمن رقابت سالم با دیگر همکاران با گسترش وحفظ بازار داخلی با یاری خداوند متعال بازارهای خارجی همچون عراق را نیز جذب کرده و محصولات خود را با کیفیت بالا و استاندارد صادر نموده تا گامی جهت پیشبرد اهداف این شرکت وکشور عزیزمان ایران برداشته باشیم.

ما تنها تولید کننده گل خشک معطر در ایران هستیم و از معدود تولید کنندگانی هستیم که از نظر قیمت با تولیدات مشابه چینی برابری میکنیم و از خروج ارز بابت خرید این کالا جلوگیری کردیم ضمن اینکه هزینه های مانند کارگو، حمل کشتی، گمرک، ارسال از بندر تا بازار برای شما حذف شده است و قیمت کالای ما با قیمت در ایوو چین برابر است.

از دیگر خدمات ما تولید پوشال رنگی سوزنی با رنگ بسیار تند و فانتزی و متفاوت با اجناس مشابه تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین پوشال کولر در اصفهان هستیم.

مفتخریم که تنها گروه فعال در ایران هستیم که توانایی رنگ آمیزی و تغییر رنگ عروسک های پولیشی غیر قابل استفاده را داریم که با این کار جدید تغییر و تحول عظیمی در بازار عروسک ایجاد کردیم و انبار های عروسک غیر قابل استفاده شما را به به بازار فروش رساندیم.

سرکار خانم زهرا ماهوش به عنوان موسس وبنیانگذار این مجموعه فعالیت دیرینه در زمینه تولید پوشال کولر دارا میباشد که فعالیت تولید را از سال ۱۳۸۸ آغاز نموده هست و در زمینه تولید و عرضه پوشال با پشتکار و همت و توکل به خداوند متعال آغاز نموده و یکی از مدیران موفق مجموعه های تولیدی در کشور به شمار میاید .

سالن تولید این مجموعه دارای دستگاه های فوق پیشرفته الکترونیکی و دیجیتال بوده ودر زمینه دوخت و برش دقیق محصولات سعی نموده از دستگاهای روز دنیا استفاده نماید.جهت شناسایی و رد یابی محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا اعم از iso اعمال شده و امکان شناسایی در هر زمان را میسر کرده ایم ضمنا کلیه ماشین آلات این مجموعه مطابق با سیستم استاندارد چیدمان شده است و امکان کاهش زمان تولید را فراهم ساخته تا گامی موثر در فعالیت و خدمات رسانی به موقع به مشتریان برداشته شود .